OnePlus Pad bude prý prvním tabletem společnosti

oneplus tab

Firma OnePlus není na poli chytrých telefonů žádným nováčkem. Její telefony jsou na trhu už více než 8 let, ovšem nyní se dle všeho můžeme těšit na první tablet zvaný jednoduše OnePlus Pad.

OnePlus Pad registrován na EUIPO

Alespoň to naznačila certifikace na webu EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví). Dle něj totiž OnePlus nyní vlastní práva na tento název. Jak možná někteří z vás ví, firma OnePlus spadá pod společnost BBK Electronics Corporation, která šéfuje také značkám Oppo a realme. Před nějakým časem jsme vám psali o tom, že realme brzy představí vlastní notebook a tablet. Je tedy zřejmé, že se BBK pokusí uspět i na trhu s tablety a to hned s několika značkami.

oneplus pad tablet

Samozřejmě samotná certifikace ještě nemusí nic znamenat a je možné, že si OnePlus pouze chrání tento název. Vzhledem však k faktu, že svůj tablet představí i realme si osobně myslíme, že se tabletu OnePlus Pad skutečně dočkáme. Jsme zvědaví na to, s čím obě firmy přijdou a jaký hardware (a hlavně za jakou cenu) nabídnou. Společnost realme má svůj nový hardware představit každou chvíli.

Koupili byste si tablet od OnePlus?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)