TOPlist

OnePlus brzy představí výkonný tablet s AMOLED displejem

oppo pad

Původně se hovořilo o tom, že tablet OnePlus Pad se své premiéry dočká v létě letošního roku. Tak se ale nakonec nestalo. Firma z nějakého důvodu svůj projekt odložila, avšak z kraje příštího roku bychom jej přece měli oficiálně přivítat.

V tuto chvíli není jasné, zda se firma pustí do zcela nového zařízení, což bychom rozhodně ocenili, nebo zda půjde o přejmenovaný Oppo Pad s mírně pozměněným designem. Obě firmy totiž patří do korporátu BBK Electronics nejednou se stalo, že jsme viděli stejné zařízení pod různými názvy.

Oppo PadOppo Pad

Už dříve se spekulovalo o tom, že tablet by měl dostat Snapdragon 865 s podporou 5G sítí a také AMOLED displej. Rozhodně tedy půjde o vyšší třídu a ačkoliv je zmíněný čip od Qualcommu už poměrně starý, stále je dostatečně výkonný nejen na běžnou činnost, ale i náročnější hry. Pokud jej tedy OnePlus sehnalo za nějaké rozumné peníze (a projeví se to na výsledné částce), nemáme absolutně nic proti.

Jak se těšíte na tablet od OnePlus?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)