Boží poměr cena/výbava? OnePlus chystá levný tablet Pad Go

oneplus pad go
  • OnePlus Pad Go by se měl brzy objevit na trhu 
  • Dostane slušný displej, čtveřici reproduktorů a možná i LTE verzi 
  • Pod kapotou má tikat MediaTek Helio G99

Není to zase tak dávno, co společnost OnePlus představila svůj vůbec první tablet OnePlus Pad, který nabízí velmi solidní poměr mezi cenou a výkonem. Stejně jako například Xiaomi či Samsung má ale namířeno i do nižší třídy, během několika následujících týdnů představí levnější tablet OnePlus Pad Go. Ten byl nyní spatřen v celé parádě, známe i takřka kompletní hardwarovou výbavu.

Leaker, který si na sociální síti X přezdívá OneNormalUsername, se podělil o nové informace. Hovoří o dvou modelových číslech – OPD2305 a OPD2304, což by mohlo značit, že se novinka podívá na trh jak v LTE, tak Wi-Fi verzi. Co se týče displeje, OnePlus už oficiálně potvrdilo 11,35palcový LCD panel s 2.4K rozlišením a poměrem stran 7:5.

oneplus pad go

Výkon má obstarávat MediaTek Helio G99 známý z levnějších telefonů, dopomáhat má 8 GB RAM a 256GB úložiště typu UFS 2.2. Na zadní straně nalezneme jediný 8Mpx fotoaparát, shodné rozlišení má dostat i selfie kamerka. Zvukovou stránku obstará čtveřice reproduktorů s podporou Dolby Atmos. V tuto chvíli není úplně jasné, kolik bude nový tablet od OnePlus stát. Vzhledem k výbavě se dá ale očekávat něco mezi 5 – 7 tisíci s daní.

Stačil by vám tablet s podobnou výbavou?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)