TOPlist

První tablet od OnePlus potvrzen! Kdy jej společnost představí?

OnePlus Pad

O tabletu společnosti OnePlus už se hovoří poměrně dlouho. Vždyť první zmínka o tomto zařízení padla už v létě roku 2021. Nyní nás na něj společnost konečně oficiálně upoutala. Pravda, sice se nehovořilo o tabletu, ten je však vyobrazený na oficiální pozvánce, která se váže k tiskové konferenci. Tu bude OnePlus pořádat 7. února.

Hlavní slovo na ní budou mít pochopitelně telefony OnePlus 11 a OnePlus 11R. Počítat můžeme také se sluchátky OnePlus Buds Pro 2 a právě také tabletem OnePlus Pad. Vzhledem k tomu, že patří OnePlus už nějakou dobu pod korporát BBK Electronics, kam spadá mimochodem i Oppo, které má na trhu už dva tablety, jsme zvědaví na to, zda bude novinka pouze přeznačeným kouskem od sesterské firmy, nebo zcela novým zařízením.

oneplus pad

V minulosti se spekulovalo nad použitím 120Hz AMOLED panelu, ale třeba také čipu Snapdragon 870 či čtveřicí reproduktorů s podporou Dolby Atmos. To ale ukáže až čas.

Jak se těšíte na tablet od OnePlus?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)