Menu

OnePlus předběhne i Samsung: Novinky se dočkáme již v říjnu

Už dříve se spekulovalo nad tím, že OnePlus představí v novém telefonu čtečku otisků prstů v displeji. Spekulace už jsou však u konce. Čínská společnost oficiálně potvrdila, že jejích nadcházející telefon OnePlus 6T obdrží čtečku otisků prstů. Zároveň jsem se dozvěděli datum představení. A to vše z jednoho tweetu, který společnost odeslala.

Čtečku otisků prstů v displeji u OnePlus 6T oficiálně potvrdil screenshot

Nejedná se o moc velké překvapení, vzhledem k tomu, že sesterské společnosti Oppo a Vivo už mají v několika modelech čtečku otisků prstů. Po krátkém čekání se dočká i OnePlus. A to přesněji 17. října, což je s velikou pravděpodobně datum, kdy se OnePlus 6T představí. Tohle datum je totiž uvedené na screenshotu, který společnost zveřejnila. Časově to odpovídá době, kdy OnePlus představuje své vylepšené telefony s označením T.

screenshot oneplus 6t ctecka otisku v displeji

Vzhledem k tomu, že můžeme porovnávat s Oppo telefony, už se také ví, že OnePlus 6T bude mít zhruba o 0,45mm větší tloušťku. A to právě kvůli čtečce otisků prstů, kvůli které se musel kompletně předělat vnitřek telefonu. Kromě čtečky bude další novinkou poměrně miniaturní výřez v displeji a pravděpodobně i tři fotoaparáty, podobně jako to má Oppo R17 Pro.

Máte v plánu koupi OnePlus 6T?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Beam

Beam 2

11.9.2018 16:13

Supr, tak zas mam favorita pro upgrade z OP3 (ale zatim slouzi slusne…).
Ctecku otisku jen na celni strane!

Cardi

cardi -321

11.9.2018 17:25

oneshit to urcite :D

Delfi

Delfi 1

12.9.2018 18:17

Mám OnePlus 3 třetí rok a stále čekám kdy koupím další telefon od OnePlus,ale on je stále skvělý, rychlý a výdrží i po stálém používání dashcharge, za hodinu nabito,, stále na den a půl,,ze začátku skoro 3dny,,stále zaplé LTE a WiFi někdy poloha..

Alfons666

Alfons666 1

12.9.2018 20:19

Také stále čekám na upgrade za oneplus 3t. 6T zatím vypadá velice slušně takže asi do něj půjdu.

RSS (komentáře k článku)