České ceny OnePlus Nord odhaleny: příjemné překvapení

oneplus nord české ceny

Nejnovější telefon ze stáje OnePlus má být v Evropě prodejním hitem. Za svou globální cenu 400 EUR se totiž jedná o zařízení se skvělým poměrem mezi cenou a výkonem, výborným fotoaparátem a také parádním designem. Nyní však známe oficiální české ceny, které výrobce za OnePlus Nord požaduje. Nevíme jak vy, ale my jsme příjemně překvapeni.

Za základní variantu OnePlus Nord s 8 GB RAM a 128 GB úložištěm zaplatíme 10 999 korun. Za vyšší 12/ 256 GB pak 13 999 korun. To jsou poměrně slušné částky, jelikož jsme počítali s částkou o tisíc korun vyšší v obou případech. Pokud se tedy OnePlus povede telefon dobře zpropagovat, může se celkem snadno stát prodejním hitem.

OnePlus Nord parametry cena

O výkon se totiž stará čipset Snapdragon 765G s podporou 5G sítí. Přední stranu pokrývá parádní 6,44″ Fluid AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 90 Hz odezvou a o fotografický požitek se postarají hned čtyři snímače. Systémem je Android 10 s tradiční nadstavbou OxygenOS. Budeme si jej moci objednat již 4. srpna 2020.

Jak se vám líbí české ceny OnePlus Nord?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)