Nord Buds jsou nejlevnější sluchátka od OnePlus s parádním designem

OnePlus Nord Buds

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o možném představení sluchátek OnePlus Nord Buds. Neuplynul ani týden a už jsou oficiálně tu. Jedná se o vůbec nejlevnější sluchátka od této firmy, která ale zároveň lákají na solidní výdrž či zvuk s podporou Dolby Atmos. Pojďme si je tedy společně představit.

OnePlus Nord Buds potěší dlouhou výdrží

Obě sluchátka disponují 12,4 mm měničem a nechybí již zmíněná podpora Dolby Atmos. Spolu se sluchátky se můžete těšit rovněž na doprovodnou aplikaci, ve které si můžete vyladit zvuk podle svého gusta. Možná až překvapující je výdrž baterie. Sluchátka vydrží až 7 hodin, pokud se bavíme o pouzdru, vyšplhá se až na 30 hodin, což je velmi slušná hodnota. Pokud je navíc budete mít na nabíječce 10 minut, vydrží vám dalších 5 hodin.

Pro spárování s telefonem slouží technologie Bluetooth 5.2. Nechybí režim Pro Gamer, který dokáže snížit odezvu na solidních 94 ms. Zvukové kodeky jsou pak standardní – SBC a AAC. Bohužel sluchátka nemají aktivní potlačení hluku, což je trochu škoda. Prozatím jsou dostupná pouze v Indii a to za cenu 2 800 INR, což je asi 850 Kč. Zda se dostanou i na globální trh není v tuto chvíli jasné.

OnePlus Nord Buds | Let the beat drop

OnePlus Nord Buds | Let the beat drop

Stačila by vám takto levná sluchátka?

Zdroj: OnePlus

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)