OnePlus odhaluje první teaser na Concept One: neviditelný fotoaparát?

oneplus concept one

Jedna z největších událostí letošního roku – CES 2020 je již za dveřmi. Kromě nejrůznějších gadgetů se tam ukáže také spousta mobilních výrobců a to včetně OnePlus. Stále není jasné, zda bude telefon OnePlus Concept One skládacím telefonem, ovšem dnes společnost vydala první teaser, který prozrazuje hned několik zajímavých informací. Tou nejzajímavější je jistě jakási neviditelná kamera, která se nachází pod sklem.

Objektivy fotoaparátu jsou skryty pod něčím, co na první pohled vypadá jako zatmavovací sklo. OnePlus si tuto technologii zřejmě vypůjčilo od automobilky McLaren, konkrétně modelu 720s, který používá stejnou technologii u střešního okna. Společnost chce fotoaparáty takto schovat kvůli tomu, aby telefon vypadal elegantněji. Před několika dny OnePlus poskytlo webu Wired několik oficiálních konceptů a tak si můžeme udělat mnohem lepší obrázek o tom, jak bude telefon ve skutečnosti vypadat.

oneplus concept one teaser

Zajímavé je, že horní část telefonu má být širší než ta spodní. Dle oranžových stehů taktéž soudíme, že telefon disponuje koženými zády, díky čemuž jistě vystoupí z řady. OnePlus představí svůj nový počin již 7. ledna, ovšem jak již název napovídá, zařízení zřejmě nebude určeno ke komerčnímu prodeji. Část z telefonů by se však mělo promítnout v OnePlus 8 a 8 Pro.

Jak se vám líbí teaser OnePlus Concept One?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)