Nová bezdrátová sluchátka OnePlus Bullets Wireless 2 mají skvělou výdrž baterie, rychlé nabíjení i zajímavou cenu

oneplus bullets wireless 2 predstaveni

Dnes jsme se dočkali představení řady OnePlus 7. Kromě toho si ale společnost připravila i novou generaci bezdrátových sluchátek OnePlus Bullets Wireless 2. Po designové stránce mnoho změn nenalezneme, nicméně mají rychlejší nabíjení, větší výdrž baterie i lepší zvuk. Pojďme si je představit blíže.

Představení OnePlus Bullets Wireless 2

Pokud jste v doufali ve “skutečná” bezdrátová sluchátka (taková, která nejsou spojená žádným kabelem), tak si na ně u OnePlus musíte počkat minimálně do třetí generace. Drát stále tato sluchátka spojuje. Části, ve kterých se nachází baterie, byly lehce zmenšeny, přesto sluchátka nabízí až 14 hodin přehrávání. To je více než první generace.

OnePlus Bullets Wireless 2

OnePlus Bullets Wireless 2

Zajímavé to je však až u nabíjení, kdy stačí 10 minut nabíjení a sluchátka poté můžete používat 10 hodin. Sluchátka podporují kodek aptX HD, nechybí Bluetooth 5.0 a pokud vlastníte OnePlus telefon, tak vás potěší podpora rychlého párování, kdy stačí sluchátka k telefonu přiložit a automaticky se spárují. Další novinkou je podpora až dvou zařízení, mezi kterými se dá rychle přepínat. Samotná sluchátka u sebe drží pomocí magnetu. Cena sluchátek byla mírně navýšena. Koupíte je za 99 eur, což je v přepočtu cca 2 500 Kč. Do prodeje se dostanou 21. května.

Jak se vám líbí OnePlus Bullets Wireless 2?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)