Sluchátka OnePlus Buds Z2 nabízí ANC a delší výdrž za solidní cenu

oneplus sluchátka

Společnost OnePlus právě představila druhou generaci svých sluchátek Buds Z, které nesou název Buds Z2 a vypadají vlastně úplně stejně. Kde je tedy rozdíl? Sluchátka mají lepší výdrž baterie a mohou se pochlubit také ANC, což původní generace neuměla. Pojďme si o nich něco říct.

OnePlus Buds Z2 mají nově ANC

OnePlus Buds Z2 nyní vydrží 5 hodin se zapnutým ANC režimem, 7 hodin bez něj. Nabíjecí pouzdro, které disponuje kapacitou 520 mAh se nabíjí pomocí USB-C a za 10 minut je zvládne dobít tak, abyste mohli dalších 5 hodin poslouchat. K dispozici je také transparentní režim, který vypne ANC ve chvíli, kdy potřebujete vnímat, co se okolo vás děje.

Co se týče samotné kvality zvuku, tam žádné dramatické zlepšení nečekáme. Společnost uvádí, že sluchátka disponují 11mm dynamickými měniči, které se nachází v OnePlus Buds Pro a umí standard Dolby Atmos. Stejně jako ostatní sluchátka od této firmy budou i Buds Z2 fungovat nejlépe s telefony OnePlus, avšak pro nastavení můžete použít aplikaci HeyMelody. A cena? V Evropě za ně zaplatíme 99 EUR, což je asi 2 500 korun.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: OnePlus

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)