OnePlus Buds Pro jsou nová sluchátka s podporou Dolby Atmos, ANC a rychlým nabíjením

oneplus buds pro sluchátka tws oneplus

Společnost OnePlus kromě nového telefonu Nord 2 představila také nová bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro. Oproti základním OnePlus Buds se liší hned v několika směrech. Mají prémiovější design, ANC a mnoho dalšího.

OnePlus Buds Pro nabízí nejen Dolby Atmos a ANC

OnePlus prezentovalo nový inteligentní režim ANC, který prý dokáže v reálném čase odfiltrovat nežádoucí zvuk tak, aby se uživatel mohl koncentrovat na práci či poslech hudby. Každé sluchátky disponuje třemi mikrofony, které odfiltrují okolní zvuk až do 40 dB. Sluchátka mají také funkci OnePlus Audio ID, což je zvukový profil, který se přizpůsobí každému uživateli zvlášť. O zvuk se starají dva 11mm dynamické měniče, které podporují také Dolby Atmos.

OnePlus Buds Pro – Hear the Unheard

OnePlus Buds Pro - Hear the Unheard

Co se týče výdrže baterie, společnost tvrdí že spolu s pouzdrem sluchátka vydrží až 38 hodin při běžném poslechu (s nabíjecím pouzdrem). Mají také podporu technologie Warp Charge, která umožní za pouhých 10 minut získat dalších 10 hodin poslechu. Samozřejmě nechybí ani podpora bezdrátového nabíjení. Sluchátka se připojují k telefonu pomocí Bluetooth 5.2 a nechybí ani režim Pro Gaming, který snižuje latenci. Sluchátka budou k dispozici za 139 liber, což je asi 4 150 korun a to od 25. srpna.

Jak se vám sluchátka líbí?

Zdroj: OnePlus YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)