OnePlus Buds Pro Lite jsou prý za dveřmi. Nabídnou ANC a nižší cenu

oneplus buds pro

Společnost OnePlus představila minulý měsíc sluchátka OnePlus Buds Pro. Jde v pořadí již o třetí sluchátka od této společnosti, zároveň však o první s funkcí ANC. Ačkoliv není cena sluchátek nijak extra vysoká (v přepočtu vychází asi na 3 800 korun), pracuje firma údajně na OnePlus Buds Pro Lite, které budou pochopitelně levnější.

OnePlus Buds Pro Lite jsou ve vývoji

Tato informace pochází od leakera Maxe Jambora, který zároveň podotkl, že budou OnePlus Buds Pro Lite vybaveny ANC. Zatím tedy není jisté, jaké ústupky zde budou oproti klasické verzi. Klasické Buds Pro disponují 11mm dynamickými měniči či IP55 certifikací. Potěší rovněž podpora Dolby Atmos a LHDC nebo 94ms latence. Co se týče výdrže, OnePlus se chlubí až 38 hodinami s pouzdrem a sluchátka lze nabíjet také přes Qi standard. Je tedy možné, že Lite verze nebude mít bezdrátové nabíjení a o něco horší výdrž. To ale opravdu spekulujeme. Každopádně jestli se tato informace ukáže jako pravdivá, budeme mít na trhu další zajímavá ANC sluchátka za dobrou cenu.

Jak se na sluchátka těšíte?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)