Připravované OnePlus Ace osloví 150W nabíjením a skvělým výkonem

oneplus 9

Společnost OnePlus se letos chystá na představení hned několika nových telefonů. Vedle OnePlus Nord 2T, což má být lehce vylepšená verze původního OnePlus Nord 2 se chystá rovněž model, který se prý bude nazývat OnePlus Ace.

OnePlus Ace překvapí nabíjením i výkonem

Jestliže vám tento název přijde povědomý, není to náhoda. Sesterské Oppo totiž před třemi lety uvedlo telefon Oppo Reno Ace a následně také Oppo Reno Ace2. Žádného dalšího nástupce se ale zřejmě nedočkáme a to právě kvůli tomu, že tento název začne používat OnePlus. Model OnePlus Ace se měl chlubit čipsetem MediaTek Dimensity 8100. Bude zaměřený na hráče a potěší také rychlým 150W nabíjením, stejně jako třeba realme GT Neo 3.

Dále prý můžeme počítat se 6,7palcovým AMOLED panelem se 120Hz obnovovací frekvencí a 50Mpx hlavním snímačem. Alespoň podle těchto specifikací by mohlo jít tedy o další úspěšný útok na střední třídu.

Jak se těšíte na telefon OnePlus Ace?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)