Rendery doplnily další úniky, které odhalují foťáky chystaného OnePlus 9

OnePlus 9 rendery fotoaparáty

Již před několika dny se na internetu objevily rendery, které mají reprezentovat vzhled chystaného mobilu OnePlus 9. Tedy prvního zástupce deváté generace mobilů tohoto populárního výrobce. Z obrázků, které se zakládaly na aktuálních únicích, bylo možné vyčíst například přítomnost tří zadních fotoaparátů. Uběhlo pár dní a rendery OnePlus 9 doplňují informace popisující fotoaparáty na základě uniklých specifikací. Kromě toho se objevila i reálná fotografie zadního panelu s objektivy.

OnePlus 9 zadní panel fotoaparáty

Na snímku je vidět, že novinka od OnePlus dostane na záda dva větší a jeden menší senzor. Na panelu bude také duální LED světlo. O jaké foťáky tedy půjde? Zdroj úniku hovoří o primárním 48megapixelovém senzoru, kterým prý ale nebude Sony IMX 586, se kterým má OnePlus bohaté zkušenosti. Velký pokrok by měl udělat objektiv pro pořizování ultraširokých fotografií, který bude mít také hodnotu 45 Mpx. “Osmičkové” modely měly přitom v tomto ohledu k dispozici pouze šestnáct megapixelů. O specifikacích třetího senzoru se zatím nic neví. O čem se mimo rendery a fotoaparáty v souvislosti s výbavou OnePlus 9 mluví? Mezi spekulativní parametry patří špičkový čipset Snapdragon 875, 8 GB RAM nebo 65W nabíjení a displej s frekvencí 120 nebo až 144 Hz.

Jakého typu by mohl být zmíněný třetí objektiv?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)