OnePlus 9 Pro si prý u bezdrátového nabíjení o pořádný kus polepší

OnePlus 9 Pro 45W bezdrátové nabíjení spekulace

Čínská společnost OnePlus v posledních měsících prochází velmi zajímavým vývojem. A to hned v několika ohledech. Zatímco v prvních několika letech svého působení sázela téměř výhradně na prémiové mobily, nyní se široce věnuje modelům střední třídy pod označením Nord. Další posun nastal v oblasti některých technologií. Příkladem je bezdrátové nabíjení. To nejprve firma odmítala s tím, že je zbytečné a nemá dostatečnou přidanou hodnotu. S příchodem osmé prémiové série na něj ovšem došlo a od té doby se společnost zařadila mezi tahouny v této oblasti. Nyní se objevila spekulace o tom, že model OnePlus 9 Pro dostané extra rychlé 45W bezdrátové nabíjení.

bezdrátové nabíjení OnePlus 8 Pro

Momentálně nejvýkonnější a nejdražší telefon značky OnePlus, tedy varianta 8 Pro, disponuje bezdrátovým nabíjením o výkonu 30 W. Pokud by se zvěsti potvrdily, nástupce by posunul laťku o úctyhodných padesát procent nahoru. Taková hodnota byla ještě nedávno nemyslitelná i u klasického dobíjení přes kabel. Nyní se skloňuje v souvislosti s tím bezdrátovým. Kabelová varianta mezitím samozřejmě také významně pokročila, u ní už se mnohdy bavíme i o trojciferných hodnotách. Uvidíme, jak spekulace zmiňující 45W bezdrátové nabíjení u OnePlus 9 Pro nakonec dopadne.

Jakými nabíjecími výkony disponuje váš mobil?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)