OnePlus 9 dostává Android 12 s nadstavbou OxygenOS 12. Líbí?

Android 12 oneplus 9

Systém Android 12 je k dispozici už přes dva měsíce (jako první se objevil v telefonech Google Pixel 6) a jako další v pořadí přišly telefony od Samsungu. Nyní se přidává společnost OnePlus s vlajkovou řadou OnePlus 9, která nyní nejnovější systém také dostává.

OnePlus 9 dostává Android 12

Android 12 s nadstavbou OxygenOS 12 se včera začal šířit k prvním uživatelům, jedná se o nadstavbu, kterou vyvinulo OnePlus ve spolupráci se sesterskou firmou Oppo. Pokud jste tedy někdy telefon Oppo měli, budete se v novém systému cítit jako doma. V současné době byla aktualizace zaregistrována v Indii a Japonsku, takže je jen otázkou času, než se dostane i k nám do Evropy.

OxygenOS 12.0 hands-on: Uh oh…

OxygenOS 12.0 hands-on: Uh oh...

OxygenOS 12 přináší kromě typických Android 12 novinek také některé vlastní, včetně nastavení tmavého režimu, který se může zobrazovat v několika odstínech. Za zmínku stojí také funkce Inventive wallpapers, která dokáže vytvořit z vašich fotografií jednu abstraktní a tu následně můžete použít jako tapetu. Přepracování se dočkala také aplikace Poznámky či Zen. Pokud byste náhodou měli aktualizaci k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Jak se vám OxygenOS 12 líbí?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)