OnePlus 8T Pro definitivně zrušen. Čekají nás jiná překvapení.

OnePlus 8T Pro zrušen

Polední týdny byly bohaté na spekulace ohledně produktů, které OnePlus uvede na svojí připravované akci 15. října. Mnoho fanoušků očekávalo plnohodnotného nástupce vlajkové lodě OnePlus 8 Pro. Samotný CEO OnePlus, ale teď potvrdil že OnePlus 8T Pro je zrušen. Prý to však fanouškům vynahradí. Na jaké další novinky se můžeme těšit?

OnePlus nabídlo v posledních letech plnotučnou Pro variantu pro modely OnePlus 7, OnePlus 7T a OnePlus 8. Vyjádření samotného ředitele OnePlus na sociálních sítích je teď ale studenou sprchou pro všechny fanoušky. S uvedením OnePlus 8T Pro prý nemají počítat. Výrobce údajně nadále nevidí smysl v tom vydávat vlajkovou loď dvakrát ročně. Všichni zájemci o to nejlepší, tak mají zvážit nákup OnePlus 8 Pro. Další vlajková loď s přídomkem Pro, tak přijde až příští rok. Nadále lze tedy počítat s představením OnePlus 8T, který má údajně přinést 120Hz displej, 4500mAh kapacitu baterie a rychlejší nabíjení. OnePlus CEO Liu Zuohu, také slibuje že firma na akci 15. října představí jiná překvapení, na které se vyplatí si počkat. Můžeme očekávat uvedení dalších dostupných variant OnePlus Nord a možná i první chytré hodinky od tohoto výrobce.

Jak často měníte vlajkový model telefonu?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)