TOPlist

Tyto OnePlus a Samsung mobily mohou nově mít LineageOS 19

LineageOS 19 Samsung Galaxy A52 4G Galaxy A72 OnePlus 8 8T 8 Pro

Vývojáři LineageOS, pravděpodobně nejpopulárnějšího „custom ROM“ systému Android, zařadili na seznam zařízení kompatibilních s verzí 19 pětici dalších telefonů. Příležitost vyzkoušet alternativní prostředí mají oficiálně majitelé tří mobilů značky OnePlus a dvou smartphonů od Samsungu. Konkrétně jde o modely OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T, Samsung Galaxy A52 4G a Samsung Galaxy A72.

LineageOS 19 ke stažení

LineageOS 19 je postavené na základech systému Android 12 a všechny zmíněné telefony již mají přístup k dvanáctému Androidu od svých výrobců. U Samsungu je v tuto chvíli ukryt v nadstavbě One UI 4.1, u které nejsou hlášeny větší potíže. Oproti tomu majitelé dotčených tří OnePlus mobilů mohou mít motivaci k přechodu na LineageOS o něco větší. Jejich aktuální nadstavba Oxygen OS 12 podle všeho není úplně dobře odladěná. Odkazy ke stažení jednotlivých verzí jsou každopádně v seznamu.

Které verze OxygenOS jste u kterých mobilů zkoušeli?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)