Objevila se reálná fotka telefonu OnePlus 8 Pro. Co vše odhaluje?

uniklá fotografie OnePlus 8 Pro

Do oficiálního představení nové řady telefonů čínské společnosti OnePlus zbývá ještě poměrně hodně času, ale kolotoč spekulací se poctivě točí. Jednou z posledních novinek je uniklá fotografie modelu OnePlus 8 Pro, která zachycuje zadní stranu telefonu s originální fólií. V této kombinaci jde z fotky vydedukovat několik základních parametrů připravovaného přístroje. Patří mezi ně například trojitý fotoaparát jednom modulu a jeden senzor vedle nich. Design očekávaného telefonu z fotografie potvrzuje dřívější spekulace a CAD rendery.

Na snímku je jasně vidět trojice fotoaparátů seřazená v podlouhlém rámečku pod sebou. Podle dosavadních dohadů by mělo jít o hlavním snímač, teleobjektiv a ultraširokou čočku. Vedle černého oválného prostoru je pravděpodobně ToF senzor. Pod modulem je pak vidět přisvětlovací LED dioda. Uniklá fotografie k OnePlus 8 Pro tedy potvrzuje, že po vizuální stránce záda přístroje skutečně nevypadají nikterak revolučně. Budou pravděpodobně logicky navazovat na design stávajícího Pro modelu s pořadovým číslem sedm.

uniklá fotografie OnePlus 8 Pro zdroj

Mezi další předběžné spekulace patří parametry jako čipset Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB RAM, 128 a 256 GB varianty interní paměti a 6,5palcový AMOLED displej s frekvencí 120 Hz. Baterie telefonu by měla mít kapacitu 4500 mAh a podporovat rychlé 50W nabíjení. Mezi žhavé spekulace také patří debata kolem bezdrátového nabíjení, které by se v telefonech OnePlus mohlo s přístrojem 8 Pro objevit úplně poprvé.

Vyhlížíte příchod osmé řady telefonů od OnePlus?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)