OnePlus 8 Pro se objevuje na prvních renderech. Jakou nabídne výbavu?

oneplus 8 pro představení

Společnost OnePlus představila svou nejnovější vlajkovou loď OnePlus 7T Pro teprve před několika málo dny a přesto se začíná spekulovat o jeho plnohodnotném nástupci – OnePlus 8 Pro, který by měl dorazit ještě v prvním kvartálu roku 2020. Leaker @OnLeaks přinesl spoustu zajímavých informací a první rendery. Co tedy víme?

Dle leakera má přední stranu OnePlus 8 Pro obklopovat 6,65 palcový displej s 90 Hz frekvencí, kterou můžeme znát i z minulých generací. Vysouvací kamerku má nahradit průstřel v levé horní straně displeje což značí, že OnePlus od vysouvacích modulů definitivně odstoupilo. Hardwarové specifikace mají být opět nekompromisní. Nemá chybět vlajková loď od Qualcommu Snapdragon 865, kterému bude dopomáhat 8 GB operační paměti RAM a 256 GB úložiště. Čip by v sobě měl mít zabudovaný 5G čip, takže i podpora vysokorychlostních sítí je očekávána.

Zadní strana telefonu má být pak matná a zdobit ji bude čtvercovitý fotoaparát s hlavním snímačem, teleobjektivem, ultraširokoúhlou čočkou a ToF kamerkou. Telefon by měl být představen na přelomu března/dubna roku 2020.

Jak se vám líbí rendery OnePlus 8 Pro?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)