OnePlus 8 a 8 Pro jsou prvními telefony, které rozjedou Fortnite na 90 FPS

fortnite oneplus 90 fps hz

Nové telefony OnePlus 8 a 8 Pro patří jistě k těm vůbec nejvýkonnějším zařízením na trhu. Nyní získávají prvenství a dokážou rozjet Fortnite při 90 FPS, což je slušná hodnota. Je vidět, že se vývojáři na mobilní hraní hodně zaměřují. Existuje celá řada titulů, které můžeme pustit při 90 či dokonce 120 snímcích za sekundu jako třeba Shadowgun: Legends či Minecraft a nově se k ním připojuje také Fortnite.

Fortnite a 90 FPS? Konečně.

Prozatím nevíme, zda bude mít OnePlus nějaké exkluzivní právo, nebo zda se časem novinka rozšíří i na ostatní telefony. Dá se však očekávat ta druhá varianta. V současné době je možné spustit Fortnite na telefonech pouze ve 30 a 60 FPS. Hodnota 90 FPS je velice slušná a až doposud jste museli vlastnit počítač, abyste této hodnoty dosáhli. Dokonce i na konzolích PS4 a Xbox One běží hra pouze při 60 FPS.

fortnite 90 fps oneplus 8

Telefony OnePlus 7 a 7T, které mají rovněž 90 Hz displeje tuto aktualizaci prozatím nemají a maximální FPS tak zůstává na hodnotě 60. Pokud máte nejnovější vlajkovou loď, stáhněte si aplikace OnePlus Game Space a nainstalujte Fortnite skrz funkci One Touch. Fortnite byste nyní měli rozjet na 90 FPS.

Hrajete Fortnite na telefonu?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)