OnePlus 7 na nových konceptech. Vysunovací selfie a 3 fotoparáty

oneplus 7 koncept render

Dříve tento měsíc jsme se dočkali renderů OnePlus 7, kde se poprvé odhalil design telefonů. Nyní se na internetu objevily nový OnePlus 7 koncept, který ukazuje telefon na videu a v nových barevných provedeních.

Nový OnePlus 7 koncept ukazuje barevné provedení

Za novými rendery stojí Youtuber s Wagar Kan. Vidět můžeme telefon rovnou ve čtyřech barevných kombinacích, dva mají gradient efekt. Pokud jde o design, tak je identický, jak už jsme mohli vidět dříve, když rendery odhalil OnLeaks. Všimnout si můžeme vysunovací selfie kamery, čtečky otisků prstů v displeji a 3 hlavních fotoaparátů na zadní straně.

OnePlus 7 (2019) – First Look & Trailer Introduction!

OnePlus 7 (2019) - First Look & Trailer Introduction!

Pokud se zaměříme na specifikace, tak by se o výkon měl starat Snapdragon 855, který doplní až 12GB RAM paměť a 256GB úložiště. Displej má mít FullHD+ rozlišení, velikost se udává 6,5 palců a opět se bude využívat AMOLED panel. Baterie má mít kapacitu 4 000 mAh, nemá chybět ani ultra rychlé 44W Warp nabíjení. Selfie kamera má mít 16 MPx, na zadní straně mají být 48 + 20 + 16 MPx fotoaparáty.

Jak se vám líbí design OnePlus 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)