OnePlus nechce bojovat s Applem: U telefonu OnePlus 6T posouvá datum premiéry

oneplus 6T datum predstaveni

Představení nových zařízení se plánují dlouhé týdny dopředu, kdy se pronajímají prostory, zajišťují přenosy, letenky, hotely atd. Nejinak tomu bylo i u OnePlus, které mělo naplánované odhalení OnePlus 6T na 30. října. Jenže před několika dny oznámil Apple, že na stejný den chystá vlastní představení nové verze tabletu iPad Pro. A díky tomu se na poslední chvíli OnePlus rozhodlo předělat datum premiéry o jeden den.

OnePlus 6T oficiálně uvidíme již o den dříve. A to 29. října

V dlouhém prohlášení vysvětloval šéf společnosti OnePlus Pete Lau, že po konzultaci s novináři došli k domněnce, že by díky novému iPadu Pro zůstal OnePlus 6T ve stínu a nedostalo by se mu takové pozornosti. Na jednu stranu je to podivné, protože přeci jen jde o tablet a telefon, tedy dva produkty, které mezi sebou nebudou soupeřit a technicky zaměřené weby budou o obou novinkách informovat. Na druhou stranu se to dá pochopit, protože minimálně u mainstreamových médií by se to mohlo stát.

oneplus 6t novinky predstaveni

 

Úsměvné je pak vyjádření šéfa společnosti OnePlus, který tuto změnu považuje za jednu z nejbolestivějších rozhodnutí v historii OnePlus. Z pohledu fanoušků to má i jedno malé plus. A to, že se o OnePlus 6T dozvíme o den dříve. A to přesně za deset dní – poznačte si datum 29. října.

Budete sledovat odhalení OnePlus 6T?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)