Unikají další informace o OnePlus 10R. Co mu říkáte?

oneplus 10R

Společnost OnePlus chystá v dohledné době představit model OnePlus 10R, který má za nižší cenu nabídnout vlajkový zážitek. Samotná firma o něm sice zatím nic neprozradila, ovšem díky únikům máme poměrně dobrou představu o tom, co můžeme od telefonu čekat.

OnePlus 10R se má představit během několika dní

Nejnovější informace naznačují, že telefon dostane 6,7palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Uprostřed jej má narušovat průstřel s 16Mpx selfie kamerkou, přičemž na zadní straně nalezneme soustavu tří snímačů v čele s 50Mpx hlavním fotoaparátem Sony IMX766. Doplňovat jej bude 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx makro čočka.

oneplus 9r

Pod kapotou bude tikat čipset MediaTek Dimensity 8100 v kombinaci s 8/12 GB LPDDR5 RAM a 128/256GB úložištěm typu UFS 3.1. Počítat můžeme rovněž s Androidem 12 a nadstavbou OxygenOS 12, stereo reproduktory nebo 3,5mm jackem. Na straně nebude chybět ani typický přepínač zvukových profilů. Výdrž dostane na starost 4500mAh baterie s podporou 150W nabíjení. K představení by mělo dojít během několika následujících dnů.

Jak se vám zamlouvají tyto specifikace?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)