OnePlus 10 Pro bude s Xiaomi a Motorolou první. V čem?

oneplus 10 pro rendery

Už za několik dní chystá společnost Qualcomm na své konferenci představit nový vlajkový čipset pro Android zařízení. Po dlouhé době se mimo jiné dočkáme změny názvu v této sérii. Namísto Snapdragonu 898 přijde Snapdragon 8 Gen1 a OnePlus 10 Pro by mohlo být prvním telefonem, který jej dostane.

OnePlus 10 Pro dostane čipset Snapdragon 8 Gen1

OnePlus se tedy připojí k firmám jako Xiaomi nebo Motorola, které rovněž chystají telefony s novým vlajkovým čipsetem. Nová vlajková řada bude (alespoň v Číně) představena v lednu, zatímco třeba řada OnePlus 9 se odhalila v březnu letošního roku. I podle toho můžeme si můžeme domyslet, že půjde o jeden z prvních telefonů s novým čipem od Qualcommu.

OnePlus 10 Pro

Co se týče ostatních specifikací, ty jsme vám minulý týden přinesli. Telefon dostane 6,7palcový AMOLED panel s QHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Bude jej narušovat průstřel v levém horním rohu se 32Mpx selfie kamerkou a čipsetu má dopomáhat 8/12 GB operační paměti typu LPDDR5. Samozřejmě můžeme počítat také s fotoaparáty Hasselblad s tím, že ten hlavní dostane rozlišení 48Mpx. Telefon má rovněž podporovat až 125W nabíjení. Vypadá to, že nám OnePlus opět naservíruje nekompromisní telefon.

Jak se na nové OnePlus těšíte?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)