OnePlus 10 má být podobné svému předchůdci. Firma pracuje také na nových Nord modelech

oneplus 10

Další mobilní telefon OnePlus 9 RT se nezadržitelně blíží a dle posledních informací dorazí buď ještě v září nebo nejpozději v říjnu tohoto roku. S největší pravděpodobností půjde o vůbec poslední OnePlus tohoto roku a již nyní máme první informace o OnePlus 10, které na trh přijde v roce 2022.

První informace o OnePlus 10

Podle jednoho z leakerů bude OnePlus 10 z designového hlediska velice podobné aktuálnímu OnePlus 9. Změny se mají odehrát pod kapotou. Telefon dostane samozřejmě nový čipset nebo vylepšené fotoaparáty, avšak na první pohled má být od svého předchůdce téměř nerozeznatelný.

Nová řada by se mohla objevit již v březnu 2022 a kromě vlajkových lodí firma samozřejmě pracuje také na nových telefonech z řady Nord. Co se týče blížícího se OnePlus 9 RT, ten má dostat Snapdragon 870, 120Hz AMOLED panel nebo až 12 GB LPDDR4x RAM. Hlavním snímačem má být pak Sony IMX766 s rozlišením 50 MPx, který se nachází třeba také v OnePlus Nord 2 5G.

Koupili byste si telefon od OnePlus?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)