Ohebný telefon Xiaomi na prvních renderech: Ohýbá se z obou stran

ohebny-mobil-xiaomi

O tom, že Xiaomi pracuje na ohebném telefonu se spekulovalo dlouhé týdny a měsíce. Nicméně 14 dní zpátky ohebný telefon potvrdil přímo šéf čínské společnosti, když zveřejnil krátké video, kde ukázal prototyp. Dnes jsme se díky serveru LetsGoDigital mohli poprvé podívat na rendery tohoto chystaného telefonu.

Ohebný telefon Xiaomi můžeme vidět na prvních 3D renderech

Kromě videa se nyní dostalo i na 3D rendery, ze kterých můžeme vidět konstrukci i to, jak bude ohebný telefon vypadat. V zavřeném stavu vypadá jako šírší telefon se zaobleným displejem. Po otevření se ale změní v tablet. Z renderů můžeme vidět i to, že zapínací tlačítko je na vrchní straně, jelikož nemůžou být na boku. Spodní rám telefonu je vyhrazen hlasitému reproduktoru a USB-C konektoru.

Xiaomi foldable phone

Xiaomi foldable phone

Jedna velká záhada se prozatím týká fotoaparátu. Na původním videu, které zveřejnil šéf Xiaomi, můžeme vidět i ikonu fotoaparátu, jenže z dostupných záběrů ani renderů není fotoaparát nikde vidět. Ani na přední, ani na zadní straně. Spekuluje se tak, že fotoaparát tohle zařízení vůbec nemusí mít a bude se prezentovat jako ohebný tablet. Na přesnější informace si však musíme počkat. Xiaomi svůj ohebný telefon oficiálně představí mnohem později, zatímco Samsung a Huawei již příští týden.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí design ohebného telefonu Xiaomi?

Zdroj: letsgodigital.nl

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)