Ohebný smartphone od Xiaomi na nových konceptech. Zajímavý design a ohýbaní z obou stran

xiaomi ohebny smartphone

Zatímco společnosti Samsung i Huawei oznámily ohebné telefony, tak Xiaomi pouze přes krátké video ukázalo, že ohebný smartphone rovněž připravují. A to z úplně odlišným designem a funkcemi. Nyní se na internetu objevily nové koncepty a rendery, které ukazují právě ohebné zařízení od Xiaomi.

Ohebný smartphone Xiaomi vypadá parádně. Podívejte se na nové video s koncepty

Chystané zařízení se má nazývat Xiaomi Dual Flex anebo Xiaomi Mix Flex. V základním složeném stavu má mít 6,5 palců velký displej. Po rozložení se displej zvětší na 10 palců. A to díky tomu, že se telefon ohýbá na obou stranách. Díky tomu se skvěle kombinuje telefon a tablet.

Mi Fold Concept Introduction, the Ultimate Foldable Smartphone ,Galaxy Fold Killer !!!

Mi Fold Concept Introduction, the Ultimate Foldable Smartphone ,Galaxy Fold Killer !!!

Na zadní straně jsou tři hlavní fotoaparáty, nebude chybět ani čtečka otisků prstů v displeji. Na spodní straně je USB-C. Zároveň v novém konceptu můžeme vidět průstřel pro selfie kameru. Pokud jde o samotný ohebný displej, tak jej Xiaomi vyvíjí společně se společností Visionox. Zbytek už je ale na čínské společnosti. A to včetně upravené nadstavby MIUI, nebo designu či mechanismu ohýbání. Poslední zprávy  ze zahraničí hovoří o tom, že ohebný smartphone Xiaomi se představí ještě tento rok.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí ohebný telefon od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com, letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)