TOPlist

Odolný telefon CAT S32 představen s Androidem 10 a velkou baterií

cat s32

Na veletrhu CES 2020 se objevil i nový odolný telefon CAT S32. Od této značky už jsme v posledních letech mohli vidět několik zajímavých odolných mobilů, které mají například infračervenou kameru. Novinka CAT S32 je oproti jiným CAT telefonům levnější, což se dá poznat i na horších parametrech i právě v absenci infračervené kamery.

Představení odolného telefonu CAT S32

Podobné jako minulé telefony řady, i tento má velké rámečky, takže může být překvapením, že samotný displej má „pouze“ 5,5 palců. Poměr stran je 18:9 a rozlišení 720p. Chrání jej tvrzené sklo DragonTrail Pro. Podporuje se přitom ovládání s mokrými prsty či v rukavicích. Telefonu nechybí splnění certifikace IP68 a také MIL SPEC 810G.

odolny telefon cat s32

Zadní i boční strana telefonu je pogumovaná a je tvořena tak, aby uživatel nemusel s tímto telefonem používat obal. Potěší programovatelné tlačítko na levé straně. Výkon má na starost čipset MediaTek Helio A20, který doplňuje 3GB RAM paměť a 32GB úložiště. Baterie telefonu má kapacitu 4 200 mAh. Nechybí ani NFC nebo 3,5mm audio konektor. Na zadní straně je 13 MPx fotoaparát, selfie kamera má 5 Mpx. Cena telefonu je 300 eur, v přepočtu cca 10 tisíc Kč.

cat s32 predstaveni

Přemýšleli jste někdy nad odolným telefonem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)