Louskáček na ořechy nebo brusle: Xiaomi podivně testuje odolnost Redmi Note 7

xiaomi redmi note 7 test odolnosti

Společnost Redmi, která patří pod Xiaomi zvolila hodně netradiční marketing pro telefon Redmi Note 7. Tuto očekávanou novinku prezentují jako odolný telefon. Nečekejte ale žádné profesionální testy a videa. Nejprve šéf Xiaomi používal telefon jako louskáček na ořechy, následně jej šéf Redmi shodil ze schodů a nejbizarnější je to, když  jeden z čínských novinářů používá telefon jako kolečkové brusle.

Redmi Note 7 se u nás zatím neprodává. V Číně se ale jedná o hit

Čtyři dny zpátky se na internetu objevilo podivné video, kdy šéf Xiaomi Lin Bin používal telefon Redmi Note 7 jako louskáček ořechů, nebo i když spíše drtič ořechů. O pár dní později, kdy se na internetu objevila další videa, už bylo jasné, že se jedná o marketingový tah společnosti Redmi. I když stále trochu v redakci tápeme, proč se zaměřují na odolnost. Redmi Note 7 nemá žádné speciální materiály, zvýšenou odolnost ani nic podobného.

Redmi Note 7 Mobile Phone Skateboard- Don’t Repeat Action for your safety

Redmi Note 7 Mobile Phone Skateboard- Don't Repeat Action for your safety

Hlavním tahákem telefonu Redmi Note 7 je skvělý poměr ceny a výkonu a údajně i perfektní fotoaparát. Jestli je to pravda, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Dostupnost v Evropě a Česku ještě nebyla oznámena. Alespoň si tak mezitím můžeme prohlédnout telefon v podivných “testech”. Video se šéfem společnosti Redmi naleznete ZDE.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Co říkáte na tuto formu marketingu? Dokázali vás zaujmout “testy odolnosti”?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)