Takto bude vypadat Google kanál Objevit v Androidu 12. Líbí?

Objevit nový vzhled Android 12

S blížícím se vydáním další verze Androida a souvisejícím prozkoumáváním vývojářských náhledů se můžeme postupně seznamovat s nově chystanými funkcemi a změnami. Mezi ty převážně designové patří například i nový vzhled Google kanálu Objevit, který má pro Android uživatele přinést právě verze systému s pořadovým 12. Změny u tohoto prostředí nastaly už před nějakou dobou u konkurenčního iOS. Teď byly zachyceny v Developer Preview chystaného nového Androida.

kanál Objevit nový vzhled Android 12 ukázka

První designovou změnou má být odstranění rámečků a stínů kolem jednotlivých položek. Ty se budou nově nacházet na souvislé ploše. Google se také rozhodl připravit čtenáře o prvotní náhled na úvodní texty článků. Nový vzhled Google kanálu Objevit má v rámci systému Android 12 nabídnout jen nadpis, náhledový obrázek a ikonu s názvem vydavatele. Změny mají nastat také u dalších menších prvků tohoto prostředí. Novinky by měly platit pro obě tradiční varianty tohoto kanálu. Tedy jak uvnitř Google aplikace, tak i pro jeho variantu na levé straně domácích obrazovek mnohých Android mobilů. Můžeme předpokládat, že po zavedení s novou verzí sytému se pak redesign postupně projeví i u starších variant.

Jak často chodíte do kanálu Objevit?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)