Takto vypadá nový Ochod Google Play pro hodinkový WearOS

Obchod Google Play Wear OS redesign

Zhruba v polovině letošního května jsme si všimli, že začal na počítačích fungovat v prohlížečích vizuálně i funkčně předělaný Obchod Google Play. Ani ne o dva týdny později dorazil stejný redesign také do mobilních telefonů. Tím Google pokryl dvě nejdůležitější a nejpoužívanější místa pro tento oficiální zdroj aplikací, her a dalšího obsahu. Rozhodně ne ale všechna, jelikož zbývaly například i televizory s Android TV nebo hodinky s Wear OS. Jak prozrazují první ukázky, druhá jmenovaná zařízení již předělaný Obchod také dostávají.

got the new play store from WearOS

Přiložená video s hodinkami Fossil Gen 5 potvrzuje nový vzhled pro Obchod Google Play v jeho verzi 31.2.10-26, nicméně verze pravděpodobně není důležitá, jelikož je změna řízena ze strany serveru. Je každopádně patrné, že upravený design využívá nejen oválné tlačítko pro hledání, ale na hlavní kartě jsou také rovnou doporučovány některé aplikace. To je novinka. Přibyla rovněž položka Procházet vše (Explore all), která rovnou vede k procházení dalšího obsahu ke stažení. Některé položky menu jako například Ciferníky dostaly větší dlaždicová tlačítka.

Jak vám zatím vyhovuje Obchod Google Play ve Wear OS?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)