Včerejší výpadek O2 TV zbořil sociální sítě. Poskytovatel chystá kompenzace

o2 tv výpadek sítě
  • O2 TV včera postihl masivní výpadek
  • Fanoušci tak přišli o nejdůležitější část utkání mezi Spartou a Kodaní
  • Poskytovatel chystá kompenzace

Včerejší utkání o Ligu mistrů vysíláno na stanici O2 TV Sport mezi Spartou a Kodaní bylo poznamenáno výpadkem vysílání a to v nejnapínavější chvíli zápasu, během prodloužení.

Aktualizováno 17.8: Podle všeho chystá O2 TV kompenzace těm, kteří měli s přenosem problém: „Kompenzace řešíme, jakmile budeme mít všechny diváky, kteří měli s přenosem problém, identifikované, tak s nimi chceme řešit i formu kompenzace,“ doplnil tiskový mluvčí O2 TV Sport.

Fanoušci tak neviděli téměř celou druhou část prodloužení, včetně vyrovnávacího gólu Claessona na 3:3. Přenos nefungoval až do penaltového rozstřelu, kdy se O2 podařilo služby opět na nějakou dobu nahodit, avšak při kopání třetí penalty Kodaně přenos opět vypadl a začal fungovat až po konci zápasu.

o2 tv downdetector

Na sociálních sítích se takřka okamžitě po prvním výpadku strhla lavina stovek komentářů naštvaných zákazníků. Proto jsme požádali tiskový tým O2 o vyjádření: „Dobrý den, Jakube, část našich zákazníků mohla během včerejšího zápasu mezi Spartou a Kodaní zaznamenat výpadek televize O2 TV. Problémy trvaly přibližně 20 minut. Daný přenos překonal dosavadní rekord ve sledovanosti O2 TV, výpadek se týkal zhruba čtvrtiny diváků. Přesnou příčinu, proč k výpadku došlo, intenzivně řešíme se svými dodavateli. Za vzniklé potíže se všem dotčeným divákům velmi omlouváme a děláme maximum pro to, aby se situace neopakovala.“

I přes omluvu ze strany O2 TV Sport zůstává otázkou, zda bude firma schopna zabránit podobným incidentům v budoucnosti a zajistit spolehlivost svých služeb, zejména v důležitých utkáních, které budou mít jistě také vysokou sledovanost. Na otázku, zda se chystají nějaké kompenzace za vzniklé potíže tiskové oddělení nereagovalo.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste v úterý večer také potíže s O2 TV?

Zdroj: vlastní, tiskové oddělení O2, Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)