O2 TV dává balíček Kino zdarma všem zákazníkům

O2 TV balíček Kino zdarma

O2 TV si pro své zákazníky připravilo na druhou půlku léta speciální akci. Všem stávajícím nabídne balíček Kino s HBO Max na měsíc zdarma k tarifu. Těm, kdo O2 TV zatím nevyužívají, ale rádi by zjistili, co vše přináší, pak nabídne O2 TV Bronzovou s balíčkem Kino rovněž na jeden měsíc zdarma.

„Zákazníci O2 TV ve sledování nepolevují ani v letních měsících. Rádi si pustí dobrý film, seriál nebo jiný oblíbený pořad. Také proto se O2 TV rozhodla dát jim od 1. srpna možnost aktivovat si k jakémukoli jejich tarifu balíček Kino s HBO Max na jeden měsíc zdarma. Stačí si ho jednoduše zapnout v Moje O2,“ informuje operátor v tiskové zprávě. Pro nové zákazníky pak operátor O2 nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet, co vše O2 TV nabízí, včetně oblíbených a vyhledávaných prémiových funkcí.

Nejlepší sport i zábavu pro celou rodinu najdete v O2 TV

Nejlepší sport i zábavu pro celou rodinu najdete v O2 TV

„Pokud si aktivují O2 TV Bronzovou, získají ji od nás na první měsíc zdarma a k tomu jim na ochutnání na stejnou dobu přidáme také balíček Kino s HBO Max jako dárek,“ prozrazuje ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková. Aktivovat nabídku si zvládne každý během pár minut přes web. Ke konci zkušebního období zdarma zákazník dostane SMS s upozorněním a bude na něm, zda chce pokračovat nebo ne – bez závazků a skrytých háčků.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na jaké druhy kanálů se v TV nejvíce díváte?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)