O2 rozdává SIM s „neomezeným“ denním tarifem za 25 Kč. K volání a SMS přidá i balíček dat. Komu se vyplatí?

O2 tarif na den 25kč

O2 rozesílá zdarma předplacené SIM se speciálním tarifem na jeden den. Pokud využíváte mobilní služby intenzivně jen občas, tak se vám tohle možná bude líbit. Za 25Kč dostanete neomezené volání a SMS na celý den. O2 navíc přidalo i balíček dat, což je novinka od doby, kdy operátor přišel s touto nabídkou poprvé. Pro koho se vyplatí tento O2 tarif za 25Kč na den?

Netelefonujete hodiny každý den a nespotřebujete velkou nálož dat, ale přesto jsou dny kdy mobilní služby využíváte intenzivně? Možná právě pro vás může být zajímavá nová nabídka od O2 s částečně neomezenými službami za 25Kč na den. Speciální SIM karta z webu simzdarma.cz teď nabídne doslova za cenu jednoho lístku na tramvaj celý den neomezené volání a SMS. S podobnou nabídkou už přišlo O2 před lety, ale tentokrát operátor přidal ještě 200 MB dat. Vždy když na této SIM použijete nějakou mobilní službu, tak se aktivuje tento balíček na den za 25Kč. Přijímat hovory a SMS lze zdarma. Nabídka je tak ideální pro uživatele s Dual SIM telefonem.

Tato nabídka je očividně určená pro zákazníky, kteří nevyužívají mobilní služby intenzivně. Pro jeden intenzivní den plný zařizování nebo výletů může mnoha lidem 200 MB stačit pro základní práci s mapou, zprávy po IM, vyhledání nezbytných informací nebo streamování hudby. Pokud datový balíček uživateli nebude stačit, tak je možné za 19Kč dokoupit dalších 200 MB. Tuto speciální SIM kartu obsahující částečně neomezený tarif za 25Kč na den si můžete objednat na speciálním webu O2. Za každých dobitých 300Kč navíc operátor připíše bonusový kredit 100Kč. Vztahuje se na prvních deset dobití této SIM.

Kolik dat potřebujete na měsíc?

Zdroj: simzdarma.cz

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)