O2 spouští nejrychlejší optické připojení k internetu v ČR

O2 2gbs optický internet připojení 2 000 kbps nejrychlejší v čr

Český operátor O2 začal tuzemským zákazníkům nabízet novou službu Internet HD Optický 2000, v rámci které mohou zájemci využít rychlost stahování až 2 000 Mb/s (2 Gb/s) a 1 000 Mb/s (1 Gb/s) u odesílání. Cena tarifu je na prvních 6 měsíců akčních 299 Kč, poté bude tarif účtován za 899 Kč měsíčně. V případě navázání do O2 Spolu bude stát zákazníka jen 500 korun. K tomuto novému tarifu má O2 i speciální hardware, který umožňuje dosahovat těchto nejvyšších rychlostí.

O2 2 gbps optický internet

Nová “dvougigová” optika bude dostupná na většině adres, které jsou již nyní optickým připojením pokryté. To znamená, že se novinka týká téměř 250 000 domácností. „Objednat lze prostřednictvím webu, naší O2 Zákaznické linky nebo ve kterékoli prodejně. O samotnou instalaci se pak zákazníci nemusí starat – v domluvený čas přijede technik až k nim domů a internet zprovozní,“ popisuje ředitel fixních služeb v O2 Martin Čejka.

Pokud vás zajímá, zda je aktuálně nejrychlejší internet na českém trhu k dispozici i na vaší adrese, můžete dostupnost zjisti pomocí “checkeru” na webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak rychlý internet máte teď doma?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)