O2 uvedlo další vlastní sluchátka. Můžete je mít za 499 Kč

sluchátka O2 Pods+ cena barvy ČR

Operátor O2 po krátké době uvedl na český trh již svá druhá bezdrátová sluchátka. Model nesoucí název O2 pods+ nabídne oproti tomu staršímu hned několik praktických vychytávek navíc. Jde například o stále populárnější aktivní potlačení hluku (ANC), transparentní mód pro propouštění okolního zvuku, detekci nasazení do ucha nebo obecně kvalitnější audio přednes. O ten se starají 10mm měniče a svou roli zde hrají také silikové špunty, které u starších O2 pods nebyly.

Představujeme O2 pods+ s inteligentním potlačením hluku

Představujeme O2 pods+ s inteligentním potlačením hluku

Bluetooth je zde k dispozici ve verzi 5.2 a jediným podporovaným kodekem je SBC. Sluchátka sama o sobě zvládnou bez zapnutého ANC hrát až 7 hodin. Při započtení energie z pouzdra je to 28 hodin. V prodeji je bílá, modrá a černá varianta. Maloobchodní cena nových O2 pods+ činí 1 499 korun, nicméně dají se nyní minimálně jedním způsobem sehnat i levněji. V rámci brzy startující vánoční kampani O2 je možné i na tato sluchátka získat slevu 1 000 Kč.

sluchátka O2 Pods+ cena barvy

Doporučili byste lepší sluchátka za tuto cenu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)