TOPlist

O2 zavádí neomezená data zdarma pro majitele GO karet

o2 data naplno
  • Doplňková služba Data naplno běžně stojí 49 Kč na 24 hodin
  • Nabízí neomezená data s využitím nejrychlejší 5G sítě
  • O2 ji začíná nabízet zdarma majitelům GO karet

Pokud nemáte paušální tarif a stále preferujete předplacené SIMky, má pro vás operátor O2 atraktivní novinku. Jednou měsíčně bude pro všechny uživatele GO karet bezplatně k dispozici den Dat naplno, během něhož lze bez omezení brouzdat internetem po nejrychlejší 5G síti.

O2 si uvědomuje, že i uživatelé s předplacenými kartami, které obvykle nelákají tarify s vysokými objemy mobilních dat, čas od času potřebují být k síti připojeni neomezeně. Potřebnou flexibilitu jim v tomto poskytne právě služba Data naplno, která je běžně dostupná za příplatek (49 Kč za 24 hodin) v aplikaci Moje O2.

„Doby, kdy zákazníci s předplacenými kartami nedatovali, jsou už dávno pryč. Podle statistik operátora O2 spotřeba dat u zákazníků s předplacenými kartami stále roste,“ píše společnost v tiskové zprávě. „Ačkoliv se velké procento zákazníků s předplacenou SIM kartou stále připojuje na Wi-Fi, O2 přináší spolu s Daty naplno možnost být kdykoliv neomezeně online a užívat si superrychlá, a hlavně neomezená 5G mobilní data na celých 24 hodin,“ doplnila ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Silvia Cieslarová.

Aktivovat si jednou denně Data naplno je zdarma možné od včerejška, tedy pondělí 5. února 2024. Novinka je k dispozici pro všechny zájemce, kteří si nově aktivují předplacené GO karty s datovým objemem 1,3 GB nebo 7 GB.

Využíváte tarif, nebo předplacenou kartu?

Zdroj: O2

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)