Do téměř všech Nvidia Shield TV prý míří Android TV 11

Nvidia Shield Android TV 11 update Google Play Console

Společnost Nvidia podle všeho svým fanouškům, zákazníkům i konkurentům znovu předvede, co to znamená pořádná softwarová podpora. Podle záznamů z Google Play Console, zjednodušeně řečeno evidence zařízení a jejich kompatibility s jednotlivými verzemi systému Android, se téměř do všech přístrojů Shield TV chystá prostředí Android TV 11.

Pokud vám hned přišel na mysl původní Shield z roku 2015, tak ano, i tento kousek, původně prodávaný s Android 5.0, se podle seznamu “jedenáctky” dočká. Což je z hlediska oficiálních updatů od výrobce skutečně velmi raritní věc. Přechodem na televizní Android 11 by tento kus hardwaru dovršil šestý generační update.

S informací přispěchal Twitter účet @AndroidTV_Rumor, přičemž si všiml, že jediné zařízení z této série, u kterého v Google Play Console Android TV 11 chybí, je verze “darcy” z roku 2017. Vzhledem k přítomnosti i o dost starších Shieldů se ale může jednat o chybu. Pokud se tyto záznamy ukáží jako skutečný plán aktualizací, mají se i majitelé nejstarších Nvidia Shield TV na co těšit. A my smekáme klobouk.

Které generace Shieldu jste vyzkoušeli?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)