Další update pro Nvidia Shield. Řeší hlavně starší trable

Nvidia SHIELD Experience Upgrade v9.0.2

Zařízení Nvidia Shield TV dostávají v těchto dnech update na novou verzi systému Shield Experience. Prostředí s označením 9.0.2 v sobě nese zejména opravu několika známých chyb a vylepšení funkcí. Mezi nejpříjemnější novinky patří zvýšení rychlosti pro posílání souborů nebo opravené problémy, které nastávaly při připojování herních kontrolerů Dual Shock 3, XBOX One S, XBOX Series S/X a Switch Pro.

Uživatele jistě potěší také nové notifikace pro situace, kdy připojují, odpojují nebo formátují externí úložiště. Update také obsahuje řešení pro občasné problémy s ovládáním režimu spánku přes HDMI-CEC nebo trable s Dolby zvukem.

NVIDIA SHIELD TV
NVIDIA SHIELD TV

Kompletní seznam změn ve zmíněné verzi najdete na webu Nvidie. Shield Experience Upgrade v9.0.2 (33.1.0.319) by měl být v tuto chvíli dostupný pro všechna Shield a Shield Pro, takže se po aktualizaci můžete mrknout, pokud už se sama neozvala. Připomeňme, že se Nvidia ukázkově stará i o nejstarší přístroje této série a nedávno jim všem dopřála Android 11.

Jaké máte zkušenosti s Nvidia SHIELD prostředím?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)