Nejnašlapanější verze hraní s GeForce NOW je teď dostupnější

Nvidi GeForce NOW RTX 3080 měsíční předplatné

Služba GeForce NOW, jedna z nejoblíbenějších platforem pro okamžité cloudové hraní, přichází s novou variantou svého nejvýše postaveného předplaceného tarifu. Varianta GeForce NOW RTX 3080, která odkazuje na nejvýkonnější grafickou kartu této společnosti, nově nabízí nejen původní půlroční, ale také už i měsíční předplatné. Zájemci o nekompromisní herní zážitek tak nebudou nuceni uvázat se na celý rok, ale mohou si službu vyzkoušet třeba i jen na pár týdnů.

GeForce NOW Cloud Gaming
GeForce NOW Cloud Gaming

Zatímco aktivace na půl roku doposud stála 100 dolarů (cca 2 300 Kč), jednoměsíční poplatek byl společností nVidia stanoven na 20 dolarů (zhruba 450 Kč). Dlouhodobější předplatné je logicky o něco výhodnější, ale i krátká varianta si jistě své fanoušky najde. Dost možná hlavně v případech, kdy si budou chtít tu nejlepší variantu hraní zapnout kvůli konkrétnímu titulu. Společně s oznámením této změny byly do služby uvedeny také další hry. Jde o Buccaneers!, Distant Worlds 2, Ironsmith Medieval Simulator, Bus Driver Simulator, Martha is Dead a Survival Quiz CITY.

Jak se díváte na trend cloudového hraní?

Zdroj: nVidia

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)