Speciální akce: GeForce NOW dramaticky zlevnilo své předplatné

geforce now sleva

Službě Nvidia GeForce NOW jsme se podrobně věnovali v jednom z našich předchozích článků. Jedná se o skvělou, řekli bychom nejlepší streamovací platformu na hraní her, která po vás na rozdíl od svých konkurentů nevyžaduje, abyste hry kupovali přímo na ní. Ostatně to byl jeden z důvodů, proč se Google letos rozhodl zlomit hůl nad Stadií, přestože s ní měl velké plány. Alternativa od Nvidie vám totiž dovoluje si hry synchronizovat ze Steamu, GOGu a dalších obchodů, což je vždy výhodnější.

Nvidia GeForce NOW je nabízena ve dvou tarifech – Priority a RTX 3080, přičemž ta první zmíněná je nyní ve velice zajímavé akci. Normálně byste totiž za šestiměsíční předplatné zaplatili 1349 Kč, nyní je však v rámci slevy sehnatelné za 809 Kč, což nám dává pěknou slevu 540 Kč. A co vlastně za tyto peníze získáte? Především samozřejmě kvalitní vzdálené PC, na kterém si užijete veškeré AAA hry v těch nejlepších detailech. Délka jedné relace může trvat až 6 hodin, což je více než dostatečný čas pro většinu hráčů.

NVIDIA GeForce NOW
NVIDIA GeForce NOW
Nvidia Geforce now sleva

Pokud byste chtěli hrát déle, po uplynutí této doby stačí hru uložit a znovu se na server připojit. Co se týče kvality, ta pochopitelně závisí na kvalitě vašeho internetového připojení, ale v ideálních podmínkách dostanete Full HD rozlišení při 60 snímcích za sekundu, což je dostatečné nejen pro tablety a notebooky, ale také větší obrazovky jako jsou monitory a televize.

Zkoušeli jste někdy GeForce NOW od Nvidie?

Zdroj: Nvidia

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)