Sháníte tlačítkového drsňáka? Začal se prodávat Ulefone Armor Mini 2

nový Ulefone Armor Mini 2

Firma Ulefone v těchto dnes posílá na trh nový kompaktní telefon. Samozřejmě patří tradičně do kategorie “odolný” a může se tak pyšnit vodotěsností a schopností přežít pády a další drsné zacházení. Nový Ulefone Armor Mini 2 je svým způsobem výjimečný i tím, že jde o tlačítkový mobil s malým displejem. A tak trochu k nám na web nepatří, neboť ho nepohání Android, ale základní proprietární systém. Vzhledem k tomu, že podobné telefony už moc na trhu nepotkáte, jsme se ale rozhodli o něm zmínit.

Mezi jeho zásadní specifikace patří IP68 ochrana, procesor MediaTek MT6261D, paměti o velikostech 32/32 MB (možnost připojit až 32GB kartu), 2,4palcový displej a baterie s kapacitou 2100 mAh. Ta zvládne až 20 hodin hovoru. Kdyby měl majitel i s takovým telefonem zájem fotit, tak mu musí stačit zadní snímač s rozlišením 0,3 megapixelu. Nový Ulefone Armor Mini 2 podporuje 2G sítě (má dualSIM), Bluetooth 2.4 a připojení sluchátek přes jack. Rozměry má 138 x 63 x 17 mm a hmotnost 158 gramů. Důležité také je, že má systém mimo jiné v češtině. Armor Mini 2 je dostupný ve dvou barevných provedeních a to v přepočtu za cca tisícovku.

Znáte někoho, komu by se takový mobil hodil?

Zdroj: Ulefone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)