TOPlist

Nový koncept Motorola RAZR 2019: Chtěli byste podobný ohebný telefon?

ohebny telefon motorola razr 2019

Společnost Lenovo již potvrdila, že chystá ohebný telefon. A to pod značkou Motorola, kterou již několik let vlastní. Moderní telefon by se měl objevit pod názvem legendární série telefonů RAZR. Nyní se na internetu objevily hodně zajímavé rendery, které jsou založeny na patentech společnosti Motorola. Nový telefon vypadá hodně zajímavě.

„Žiletka“ se vrací. Ohebný telefon Motorola RAZR uvidíme již brzy

Za posledních několik týdnů a měsíců jsme mohli vidět velké množství různých designů ohebných telefonů. Motorola chystá další, který jsme u konkurence ještě nemohli vidět. S modelem RAZR 2019 se doslova vrátí do minulosti. Koncept ohebného telefonu připomíná „“véčko“ z roku 2004.

Zatímco ostatní výrobci ohebných telefonů se soustředí spíše na to, aby z telefonu vytvořili tablet, tak Motorola jde jinou cestou. V otevřeném stavu má jít o klasický telefon. V zavřeném stavu se ale telefon zmenší na polovinu a zároveň displej nebude tak náchylný na pády. Z renderů můžeme vidět i druhý displej, který může sloužit k zobrazování informací, ale i třeba jako displej pro selfie fotografie. Pod tímto malým displejem se totiž nachází hlavní fotoaparát.

Nejzajímavější je na tom však fakt, že nejde o žádný render, který by vytvořil fanoušek podle sebe. Motorola na konci roku 2018 podala žádost o patent na přesně takový ohebný telefon. Už se zároveň objevily spekulace o ceně. Chystaný ohebný telefon od Motoroly by měl stát v přepočtu více než 40 tisíc Kč.

Jak se vám líbí tento koncept ohebného telefonu RAZR 2019?

Zdroje: gsmarena.com, yankodesign.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)