Nový Humble Mobile Bundle nabízí 7 her za “pár” korun

novy humble mobile bundle korea

Pokud zrovna nemáte co hrát na Androidu, může vám pomoci nový Humble Mobile Bundle, který přináší celkem 7 Android her za nízkou cenu. Tentokrát se zaměřují na hry, které vyvíjí týmy z Jižní Koreje.

Nový Humble Mobile Bundle přináší 7 her za 110 Kč

K získání všech her musíte zaplatit minimálně 4,24 eur, to je v přepočtu cca 110 Kč. Za tyto peníze získáte Silver Bullet, graficky pěknou střílečku s velmi dobrými recenzemi. I.F.O. kde se pustíte za knipl letadla v boji proti UFO, hra má zajímavé retro zpracování.

humble bundle mobile made in korea

Dále to je hra Dim Light, která byla vyvíjena jako titul pro virtuální realitu. Sally’s Law naopak přináší kombinaci plošinovky a logické hry. Pak je tu REDDEN, což je opět hra z 2D pohledu, akorát v této hře je úkolem co nejlépe vyslat šíp k nepřátelům. Replica přináší velmi zajímavý koncept. V „cizím“ telefonu budete hledat důkazy o tom, že majitel je napojen na teroristy. Poslední hra v balíčku je 6180 the Moon, což je plošinovka, kterou díky tomuto Humble Bundle můžeme vidět poprvé na systému Android.

Ve výsledku jde tedy o velmi zajímavý mix her, od point-n-click adventury, přes plošinovky, puzzle hry až po střílečky. Všechny hry jsou navíc i bez DRM ochran, takže je můžete instalovat na kolik zařízení chcete.

Kupujete si pravidelně hry z Humble Bundle?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)