Nový Humble Bundle 22: Řada her za nízkou cenu v čele s Oxenfree

humble bundle 22 oxenfree

Oxenfree, jedna z nejlepších dobrodružných adventur na Android, je nyní součástí nového Humble Mobile Bundle 22. Kromě této povedené hry, se v balíčku také nachází dalších 7 neméně povedených Android her.

Oxenfree je hlavním tahákem nového Humble Bundle

Opět se jedná o klasický Humble Bundle styl, balíček je rozdělen do tří částí. Za zaplacení částky 0,8 eur dostanete 3 hry, a to Splitter Critters, Star Vikings Forever a Galaxy of Pen & Paper. Za zaplacení průměrné částky, která je v době psaní článku 3,87 eur, obdržíte další 3 hry. Jednak je již zmíněný Oxenfree, pak také Mushroom 11 a Another Lost Phone.

OXENFREE: LAUNCH TRAILER

OXENFREE: LAUNCH TRAILER

Poslední část balíčku se odemkne po zaplacení částky alespoň 4,02 eur. Za to dostanete i dvě poslední hry, které se nazývají Party Hard Go a Death Road to Canada. Nový bundle koupíte ZDE. Samozřejmě stále nechybí možnost podpořit charitu, nebo třeba vývojáře s týmem Humble Bundle. Jak si rozdělíte výslednou částku, je jen na vás. Hry jsou následně DRM free a najdete je vždy pod svým Humble Bundle účtem.

Která z her v tomto Humble Bundle vám přijde nejzajímavější?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)