Nový herní telefon Nubia Red Magic Mars má 10GB RAM i speciální mačkací rám

herni telefon nubia red magic mars

Značka Nubia již vydala jeden herní telefon Red Magic, který byl relativně levný, protože využíval starší čipsety jako Snapdragon 835. Dnes se představil nový model Red Magic Mars, který již je vybaven posledními parametry, včetně Androidu 9 Pie nebo Snapdragonu 845. Překvapí tím, že má 10 GB paměti RAM.

Nubia Red Magic Mars má 10GB RAM i speciální chlazení

Jak už jsme psali, nová herní Nubia má čipset Snapdragon 845, který doplní v nejvyšší možné konfiguraci až 10GB RAM a 256GB vnitřní paměti. Existovat bude i levnější verze s 6GB RAM a 64GB úložištěm. Rovnou z krabice telefon běží na Androidu 9 Pie a nadstavbě Red Magic OS 1.6.

Red Magic Mars

Red Magic Mars

Displej má velikost 6 palců, jedná se o LCD panel s rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Boční rám telefonu je ve dvou bodech mačkatelný, čím v podstatě simuluje tlačítka gamepadu. Nechybí ani stereo repdroduktory a silný vibrační motor. K telefonu existuje i speciální gamepad. Poslední “herní” věcí je RGB LED světlo na zadní straně.

Pokud jde o fotoaparát, tak Nubia Red Mars má “pouze” jeden 16 MPx se světelností F/1,8. Přední selfie kamera má 8 MPx. Cena základního modelu Red Magic Mars staruje na částce 2 700 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 11 tisíc Kč. Model s 10GB RAM a 256GB úložištěm stojí 3 200 CNY, což je v přepočtu s DPH zhruba 13 tisíc Kč.

Jak se vám líbí herní Nubia Red Magic Mars?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)