Dárek dětem za vysvědčení? Nový Fitbit Ace 3 ovládli Mimoni

Fitbit Ace 3 Mimoni barvy náramek

Přemýšlíte, čím šikovným byste mohli obdarovat své děti či vnoučata u příležitosti zdárného (jestli se to tak dá momentálně nazvat) ukončení školního roku? Společnost Fitbit v tomto ohledu připravila celkem zajímavou inspiraci. Na trh posílá chytrý náramek Fitbit Ace 3: Mimoni, který je v několika směrech doplněný o notoricky známé filmové postavičky. Na první pohled je patrný hlavně sytě žlutý silikonový řemínek, který nese jejich obrysy. K dispozici bude i v dalších dvou barvách.

Náramek nabídne také exkluzivní ciferník a děti se tak mohou stát nejnovějším šéfem těchto nešiků. Postavička na ciferníku běhá, tančí, jezdí na skateboardu, plave a povzbuzuje děti k pohybu. Znázorňuje také jejich pokrok při plnění denních cílů v rámci aktivních minut a nachozených kroků. Na některé prvky Fitbit Ace 3: Mimoni se mohou těšit všichni uživatelé náramků této značky. Například odznaky, které zdobí tři nejoblíbenější mimoni vůbec: Stuart, Kevin a Bob, zamíří časem dál. Zobrazují se ve Fitbit profilu v aplikaci po splnění úkolů. Majitelé klasického modelu Ace 3 si mohou mimoňské řemínky dokoupit.

Speciálně upravený náramek má motivovat děti od šesti let zábavnou formou k aktivnímu životnímu stylu. Díky Mimoňům ještě efektivněji. Kromě odznáčků a ciferníků s jejich motivy nabídne chytrý náramek také řadu funkcí, mezi které patří například počítání kroků, sledování denních cílů, sledování kvality spánku, vodotěsnost do 50 metrů a až 8denní výdrž na jedno nabití. Náramek se prodává za 2190 Kč.

Fitbit
Fitbit

Máte jiný tip na podobný dárek pro děti?

Zdroj: Fitbit

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (0)