Xiaomi zítra představí nový Mi Box 4S. Už teď víme pár specifikací a cenu

novinka Xiaomi Mi Box 4S

Když Xiaomi naposledy představovalo chytré televizní zařízení ze série Mi Box, šlo o variantu 4 SE. Bylo to v létě a šlo o odlehčenou verzi původního Mi Box 4 (regionech mimo Čínu prodávaného jako Mi Box S nebo Mi Box 4K). Uběhlo pár měsíců a čínská firma na trh vyšle další variaci. Novinka se má tentokrát jmenovat Xiaomi Mi Box 4S a půjde pravděpodobně o nejvybavenější verzi ze všech tří zmíněných přístrojů. Firma oznámila příchod nového TV zařízení na sociální síti Weibo. Kromě oznámení, že k představení dojde 21. října, přihodila také několik parametrů a startovací cenu. Jak asi tušíte, je velmi sympatická.

novinka Xiaomi Mi Box 4S Weibo plakat

Z popisu produktu se dozvídáme, že novinka Mi Box 4S od XIaomi bude disponovat dvoupásmovou WiFi, hlasovým ovládáním, 4K HDR přehráváním, 2 GB RAM a úložištěm s kapacitou 8 GB. Cena zařízení bude přitom v předprodeji začínat na 289 Yuanech, tedy zhruba tisícovce korun. Minimálně v Číně bude nové zařízení dostupné v bílé barvě podobně jako Mi Box 4. Ten ale do zbytku světa vyrazil v barvě černé. Další podrobnosti se dozvíme během zítřejšího představení.

Kolik Xiaomi TV zařízení doma máte?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)