Fitbit představuje nový chytrý náramek Fitbit Luxe. Sází hlavně na design

novinka Fitbit Luxe

Společnost Fitbit před pár hodinami oficiálně představila svůj nový sportovně-módní náramek jménem Luxe. Potěšit prý má hlavně milovníky módy. Mezi funkcemi nechybí nástroje pro zvládání stresu, automatické zaznamenávání aktivit, monitorování spánku, odhalování zvýšené hladiny stresu, nadměrné únavy či potenciálních příznaků nemoci. Při zakoupení získají zákazníci šestiměsíční zkušební dobu služby Fitbit Premium, která poskytuje hlubší analýzu naměřených dat. Novinka Fitbit Luxe s barevným dotykovým displejem a výdrží až 5 dní na jedno nabití.

V aplikaci Fitbit mohou uživatelé sledovat potenciální příznaky nemocí, informace o dechové frekvenci, variabilitu srdečního tepu, klidovou tepovou frekvenci a brzy také teplotu povrchu těla a okysličení krve (SpO2). Po celý den i noc se dají sledovat i spánkové fáze a nechybí ani funkce Spánkové skóre. Samozřejmostí je počítání spálených kalorií a sledování 20 různých sportovních aktivit.

Novinka Fitbit Luxe přichází s bohatou nabídkou řemínků, které je možné zakoupit zvlášť. Kromě šperkařského modelu od společnosti gorjana v nabídce nechybí klasické silikonové řemínky, řemínky z prémiové Horween kůže, nerezové oceli či tkaných materiálů. Náramek už je možné předobjednávat na stránkách Fitbit.com. U vybraných českých i slovenských prodejců bude dostupný v průběhu jara za doporučenou cenu 149,95 eur. Tedy za cca 3 900 Kč.

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)